Gmina Dąbrówka
Oficjalny Serwis Informacyjny

Kontakt z Urzędem Gminy: (29) 757-80-02 urzad@dabrowka.net.pl

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Koncert pieśni patriotycznych ,,BIAŁE RÓŻE"

Data: 22.09.2019 r., godz. 17.00
dr hab. Rafał  Grząka - prodziekan do spraw studenckich Wydziału Instrumentalnego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Jest laureatem ponad 35 międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów akordeonowych, m.in. w Castelfidardo, Popradzie, Radziejowicach, Gdańsku, Czechowicach-Dziedzicach, Przemyślu, Sanoku. Jego zespół KlezmaFour otrzymał bardzo prestiżową nagrodę („City Winery of New York”) podczas International Jewish Music Festival w Amsterdamie (2010). Rafał Grząka jest Wiceprezesem Stowarzyszenia Akordeonistów Polskich. Laureatem plebiscytu Nauczyciel na Medal 2018 organizowanego przez Polska The Times.

Paulina Łuba –  wokalistka, laureatka Ogólnopolskich i Międzynarodowych Festiwali wokalnych. Jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie jednej z najwybitniejszych śpiewaczek operowych w historii polskiej sztuki wokalnej Pani Prof. Zdzisławy Donat. Zainteresowania muzyczne Pauliny znacznie wykraczają poza muzykę operową i klasyczną w związku z czym aktywnie udziela się w projektach okraszonych muzyką klezmerską, tangową oraz twórczością XX-lecia międzywojennego. Koncerty Pauliny Łuby spotykają się z entuzjastycznym przyjęciem i bardzo dobrymi recenzjami. Głównym atutem artystki, który był podkreślany przez odbiorców był jej urok i wdzięk sceniczny oraz różnorodność stylistyczna i repertuarowa prezentowanych koncertów. 

Artyści podczas koncertu „Białe róże” wykonają wiele polskich pieśni patriotycznych w jazzowych nastrojach.

Koncert realizowany jest w ramach projektu dofinansowanego przez Powiat Wołomiński na podstawie umowy nr 75.2019 z dnia 1 marca 2019 roku

Strona oglądana 44 razy.