Gmina Dąbrówka
Oficjalny Serwis Informacyjny

Kontakt z Urzędem Gminy: (29) 757-80-02 urzad@dabrowka.net.pl

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Dodaj ogłoszenie

Formularz zgłoszenia ogłoszenia do opublikowania na oficjalnej witrynie Gminy Dąbrówka.
Regulamin zamieszczania ogłoszeń
  1. Ogłoszenia zamieszczane na stronie internetowej www.dabrowka.net.pl w zakładce OGŁOSZENIA MIESZKAŃCÓW wyświetlane będą na stronie przez miesiąc licząc od daty publikacji, w przypadku chęci dłuższego wyświetlania powinno się ponownie skorzystać z opcji "wyślij ogłoszenie" ponownie wypełniając formularz.
  2. Ogłoszenie zamieszczone na www.dabrowka.net.pl może zawierać maksymalnie 400 znaków (licząc łącznie ze spacjami). Jednocześnie treść ogłoszenia nie może zawierać wulgaryzmów oraz innych treści uważanych za obraźliwe.
  3. Ogłoszenia, które ukażą się w zakładce OGŁOSZENIA MIESZKAŃCÓW, umieszczane będą przez administratora strony po uprzednim sprawdzeniu zgodności z regulaminem.
  4. Administrator strony zastrzega sobie prawo do odmowy zamieszczenia ogłoszeń mogących negatywnie wpłynąć na charakter lub styl strony albo wizerunek lub renomą, jak również ogłoszeń niezgodnych z prawem lub naruszających prawa osób trzecich, albo wobec których istnieje uzasadniona obawa takiej niezgodności lub naruszenia.
  5. Osoba wysyłająca ogłoszenie, które zostanie zamieszczone na stronie Gminy Dąbrówka, automatycznie wyraża zgodę na przetwarzanie danych zawartych w ogłoszeniu.

Pozostało znaków: 750

09.12.2019 r.

09.01.2020 r.

* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Każde ogłoszenie jest weryfikowane przez moderatora serwisu.

Strona oglądana 887 razy.