Gmina Dąbrówka
Oficjalny Serwis Informacyjny

Kontakt z Urzędem Gminy: (29) 757-80-02 urzad@dabrowka.net.pl

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Modernizacja istniejącego budynku oraz zagospodarowanie przestrzeni dziedzińca szkolnego w Zespole Szkół w Józefowie

Od ubiegłorocznych wakacji trwają intensywne prace budowlane w Zespole Szkół w Józefowie, które są związane z budową nowego budynku, częściową modernizacją istniejącego budynku oraz zagospodarowaniem przestrzeni dziedzińca szkolnego.
Ikona

Gmina Dąbrówka w całości finansuje to przedsięwzięcie. Inwestycja obejmuje wybudowanie i wyposażenie nowego budynku o powierzchni ponad  400 m. kw. oraz częściowe zagospodarowanie przestrzeni zewnętrznej. 
W ubiegłym roku zakończono etap prac budowlanych obejmujących stan surowy budynku. W 2015 r. prowadzone były prace budowlane i wykończeniowe wewnątrz budynku oraz prace związane z urządzeniem dziedzińca. W istniejącym budynku szkoły zmodernizowano łazienki, w tym jedną dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obecnie trwają czynności związane z odbiorami technicznymi a po zakończeniu tych prac, już w pierwszym półroczu 2016 r., będzie można przystąpić do wyposażenia pomieszczeń. 
W nowym budynku zostaną urządzone: nowe szatnie, sala dydaktyczna wraz z zapleczem i toaletami dla oddziału przedszkolnego, pomieszczenie administracyjne, trzy sale dydaktyczne i pokój nauczycielski. Warto nadmienić, że młodzież uczęszczająca do Zespołu Szkół w Józefowie, przy wsparciu rodziców i nauczycieli, podjęła szereg aktywności (kiermasze, loterie i inne wydarzenia), które miały na celu zebranie dodatkowych funduszy na doposażenie i upiększenie sal lekcyjnych oraz wnętrza ich Szkoły.


Strona oglądana 1790 razy.