Gmina Dąbrówka
Oficjalny Serwis Informacyjny

Kontakt z Urzędem Gminy: (29) 757-80-02 urzad@dabrowka.net.pl

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

PROJEKT „AKTYWNY I BEZPIECZNY SENIOR” - NABÓR UCZESTNIKÓW

Ogłoszenie o naborze uczestników do projektu socjalnego pn. „AKTYWNY I BEZPIECZNY SENIOR”.
Ikona
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrówce w miesiącach listopad - grudzień 2017 roku będzie realizował projekt socjalny pn. „Aktywny i bezpieczny senior”. Projekt skierowany jest do osób w wieku 60+ mieszkających na terenie gminy Dąbrówka. Pierwszeństwo udziału w projekcie będą miały osoby samotne, odizolowane od środowiska lokalnego, objęte pracą socjalną.

W ramach projektu zaplanowane zostały warsztaty: dietetyczne z elementami degustacji, rękodzielnicze, prelekcja „Bezpieczny senior”, warsztat „Zdrowy kręgosłup”, projekcja filmowa oraz inne wydarzenia towarzyszące. Podsumowaniem projektu będzie organizacja wspólnego spotkania Wigilijnego oraz występ artystyczny uczniów szkoły podstawowej. 

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu, uczestnikom zostanie zapewniony dowóz. Średni czas trwania jednego panelu: 180 minut. 

Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dąbrówce mieszczącego się przy ul. Tadeusza Kościuszki 14, do dnia 07.11.2017 r.  Liczba miejsc ograniczona!
Szczegółowe informacje udzielane będą przez pracowników socjalnych GOPS Dąbrówka pod numerem telefonu (29) 757 80 25.


Strona oglądana 926 razy.