Gmina D±brówka
Oficjalny Serwis Informacyjny

Kontakt z Urzędem Gminy: (29) 757-80-02 urzad@dabrowka.net.pl

Jeste¶ tutaj:

Główna tre¶ć strony

II TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DRUŻYN MIESZANYCH O PUCHAR WÓJTA GMINY DˇBRÓWKA

8 kwietnia br. na hali w Publicznym Gimnazjum im T. Ko¶ciuszki w D±brówce odbył się II Turniej Drużyn Mieszanych w Piłce Siatkowej. Turniej ten został objęty honorowym patronatem Wójta Gminy D±brówka Pana Radosława Korzeniewskiego.
Ikona
Do turnieju zgłosiło się 5 drużyn, w każdym zespole w trakcie meczu na boisku musiały przebywać minimum trzy panie.  Grano systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów. Wysoki poziom sportowych umiejętno¶ci poszczególnych zespołów zapewnił kibicom wiele emocji. Zawody były doskonał± okazj± do spotkania się całych rodzin, integracji lokalnego ¶rodowiska oraz zaprezentowania umiejętno¶ci siatkarskich wyćwiczonych przez zawodników w ramach systematycznych treningów. Wszystkie mecze były zacięte, toczone w szybkim tempie, ale zgodnie z duchem fair play. Zdecydowanie wyróżniali się zawodnicy z zespołu ,,Czarna Skra”, którzy nie dali żadnych szans swoim rywalom pewnie wygrywaj±c cały turniej. Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy z zespołu „Adamy”. Trzecie miejsce przypadło drużynie ,,Młodzi i Ambitni”. 
Po zakończeniu turnieju nagrody w imieniu Radosława Korzeniewskiego – Wójta Gminy D±brówka– wręczyli nauczyciele sędziuj±cy zawody. Pierwsze trzy drużyny otrzymały puchary, medale oraz nagrody rzeczowe, a pozostałe – statuetki i upominki.

Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Urz±d Gminy w D±brówce.
Serdecznie gratulujemy zespołom kondycji oraz wytrwało¶ci. Sobotni turniej kończy cykl jesienno- zimowo- wiosennych turniejów sportowych rozgrywanych na hali sportowej w D±brówce. Na pocieszenie przypomnę, że osoby chc±ce aktywnie spędzać czas wolny zapraszamy na halę w poniedziałki od 20:30 na piłkę nożn± lub w ¶rody od 19:30 na piłkę siatkow±.


Strona ogl±dana 916 razy.