Gmina Dąbrówka
Oficjalny Serwis Informacyjny

Kontakt z Urzędem Gminy: (29) 757-80-02 urzad@dabrowka.net.pl

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Archiwum aktualności: Samorzą…d

Wykaz publikowanych aktualności.
 • Ikona

  Rusza kolejna edycja konkursu ,,MAZOWIECKIE BARWY WOLONTARIATU - edycja 2018''.

  16.07.2018
  Do konkursu zgłaszać można wolontariuszy, grupy wolontariuszy lub rodziny, które wspólnie podejmują działania społeczne. Celem konkursu jest wpieranie i realizacja programu wolontariatu pracowniczego, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych współpracujących z wolontariuszami i wspierających ruch wolontariacki w Polsce popularyzowanie i wyjaśnianie znaczenia wolontariatu, propagowanie inicjatyw mających na celu podniesienia prestiżu wolontariatu, poszerzenie wśród mieszkańców Mazowsza wiedzy o rodzajach wolontariatu i zakresu pracy wolontariuszy oraz zachęcanie Mazowszan do podejmowania aktywności wolontariackiej.
 • Ikona

  UWAGA ASF !!!

  16.07.2018
  Powiatowy Lekarz Weterynarii w Warszawie przypomina, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 21 października 2010 r. w sprawie wymagań weterynaryjnych przy produkcji mięsa przeznaczonego na użytek własny (Dz.U. 2010 nr 207 poz. 1370 z późn.zm.)
 • Ikona

  Fundacja NEUCA dla Zdrowia rozpoczęła akcję bezpłatnych badań profilaktycznych

  12.07.2018
  Fundacja NEUCA dla Zdrowia rozpoczęła kolejny cykl bezpłatnych badań profilaktycznych poświęconych osteoporozie. Z tej okazji, już 18 lipca wszyscy mieszkańcy Kuligowa (w gminie Dąbrówka) będą mogli skorzystać z pomocy wykwalifikowanego personelu medycznego i uzyskać fachową poradę.
 • Ikona

  Wsparcie dla osób współuzależnionych

  09.07.2018
  Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dąbrówce prowadzi zapisy do grupy wsparcia dla osób współuzależnionych. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.
 • Ikona

  UWAGA! ZŁÓŻ WNIOSEK NA NOWY OKRES ŚWIADCZENIOWY

  02.07.2018
  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrówce informuje, iż wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego, świadczeń rodzinnych i świadczenia z funduszu alimentacyjnego na nowy okres zasiłkowy 2018/2019 oraz wnioski o świadczenie „Dobry Start” można składać od dnia 1 lipca 2018 roku drogą elektroniczną oraz od dnia 1 sierpnia 2018 roku drogą tradycyjną w siedzibie GOPS lub listownie.
 • Ikona

  Nowa linia Autobusowa

  01.07.2018
  Od 1 lipca br. zmienia się trasa i rozkład jazdy linii R5. Podpisaliśmy porozumienie z Gminą Radzymin, dzięki któremu podróżowanie stanie się przyjemniejsze i łatwiejsze.
 • Ikona

  Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

  27.06.2018
  Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut.
 • Ikona

  Dziś rano dotarła do mnie bardzo smutna wiadomość. Nie żyje Robert Makowski, zastępca burmistrza Wołomina. Miałem przyjemność go poznać i z nim współpracować. Był bardzo oddanym i inspirującym człowiekiem.

  22.06.2018
  Całej rodzinie Roberta, bliskim i znajomym oraz mieszkańcom Wołomina składam wyrazy najszczerszego współczucia w imieniu swoim oraz mieszkańców Gminy Dąbrówka. Łączymy się z Wami w bólu i żałobie.
 • Ikona

  XXIV Konkurs ,, W rolnictwie można pracować bezpieczniej '' na publikacje poświęcone bezpieczeństwu pracy rolników

  15.06.2018
  Konkurs ma na celu oddziaływanie na poprawę warunków bezpieczeństwa pracy rolników i ich rodzin poprzez upowszechnienie wiedzy o zagrożeniach i zasadach bezpiecznej pracy, zawartych m.in. w ustanowionych przez Prezesa Kasy ,, Zasady ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym'' oraz w ,, Wykazie czynności szczególnie niebezpiecznych, związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie należy powierzać dzieciom powyżej 16 lat''
 • Ikona
Strona oglądana 114034 razy.