Gmina Dąbrówka
Oficjalny Serwis Informacyjny

Kontakt z Urzędem Gminy: (29) 757-80-02 urzad@dabrowka.net.pl

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Archiwum aktualności: Kultura i Sport

Wykaz publikowanych aktualności.
 • Ikona

  75 rocznica zrzutu Cichociemnych w Kołakowie.

  14.05.2019
  W sobotę 11 maja odbyły się uroczystości związane z obchodami 75 rocznicy zrzutu Cichociemnych - skoczków i sprzętu na placówkę odbioru „Imbryk” pod Kołakowem, w ramach operacji lotniczej „Weller 2”.
 • Ikona

  TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY DĄBRÓWKA

  02.04.2019
  Dnia 16 marca bieżącego roku na hali sportowej im. „Cichociemnych” w Dąbrówce odbył się turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Dąbrówka. Liczba zawodników biorących udział w rozgrywkach przekroczyła wszelkie oczekiwania. W kategorii mężczyzn zawodników podzielono na grupy, gdzie każdy z każdym rywalizował o dwa pierwsze miejsca, dające prawo awansu do grupy mistrzowskiej.
 • Ikona

  VII edycja konkurs "Twoja ulubiona opowieść biblijna"

  20.03.2019
  Centrum Rozwoju Lokalnego we współpracy z Tygodnikiem Katolickim "Niedziela" i wydawnictwem Ewerro sp. z o.o. zaprasza do udziału w VII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci pn. "Twoja ulubiona opowieść biblijna". Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 4-13 lat z całej Polski.
 • Ikona

  Grand Prix w Piłce Siatkowej

  18.03.2019
  9 marca, na hali sportowej im. Cichociemnych w Dąbrówce odbyła się trzecia kolejka w ramach Grand Prix w Piłce Siatkowej. Turniej ten został objęty honorowym patronatem Wójta Gminy Dąbrówka Radosława Korzeniewskiego.
 • Ikona

  TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET O PUCHAR WÓJTA GMINY DĄBRÓWKA

  07.03.2019
  Turniej odbędzie się na hali przy Szkole Podstawowej w Dąbrówce ZAPRASZAMY!
 • Ikona

  HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY DĄBRÓWKA

  17.01.2019
  12 stycznia po raz ósmy w Dąbrówce odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dąbrówka. Honorowy patronat nad rozgrywkami objął Wójt Gminy Radosław Korzeniewski. W tym roku do rozgrywek zgłosiło się 6 zespołów. Drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdym” po 10 minut.
 • Ikona

  ŚWIĄTECZNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY DĄBRÓWKA

  19.12.2018
  15 grudnia na hali im. Cichociemnych przy Szkole Podstawowej im. Cypriana Kamila Norwida w Dąbrówce rozegrano Świąteczny Turniej Halowej Piłki Nożnej dzieci i młodzieży z Gminy Dąbrówka. Do turnieju zgłosiło się 22 zespoły, które rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-3 szkoły podstawowej, klasy 4-6 szkoły podstawowej oraz gimnazja i klasy 7-8 szkoły podstawowej. Dodatkowo swój pierwszy mecz turniejowy rozegrały dwa zespoły przedszkolaków, trenujących na co dzień w klubie MUKS Dąbrówka, dla których było to pierwsze zderzenie z „wielką piłką”. Patronat nad turniejem objął Wójt Gminy Dąbrówka Radosław Korzeniewski.
 • Ikona

  Mazowiecka Liga Karate w Michałowicach

  26.11.2018
  17 listopada w Michałowicach odbyła się Mazowiecka Liga Karate. W turnieju udział wzięło ponad 140 zawodników z mazowieckich klubów karate. Na podium stanął zawodnik z Dąbrówki- Aleksander Szymański zajmując 2 miejsce w swojej kategorii.
 • Ikona

  SUKCESY MŁODYCH PIŁKARZY MUKS DĄBRÓWKA

  23.11.2018
  To była niezwykle udana runda dla piłkarzy Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego MUKS Dąbrówka. Zawodnicy Młodzików MUKS Dąbrówka 2007 wygrali wszystkie swoje mecze w lidze strzelając 58 bramek a tracąc zaledwie 4 i pewnie awansowali do III ligi Młodzików. Zespół z Dąbrówki od początku rozgrywek był zdecydowanym liderem potwierdzając wysoką formę w kolejnych meczach a drugi w tabeli zespół UKS Jedynka Wyszków wyprzedził aż o 8 punktów. Kapitanem zespołu jest Krystian Lewandowski.
 • Ikona

  11 LISTOPADA 2018 Wiwat Polska Niepodległa

  16.11.2018
  Baczność - Do Hymnu! Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy ! Te słowa zabrzmiały w samo południe w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Dąbrówce. Licznie zebrani mieszkańcy z dumą i wzruszeniem odśpiewali Mazurek Dąbrowskiego w setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Ksiądz proboszcz specjalnie na tą uroczystość przyozdobił Dom Boży w biało-czerwone wstęgi aby nadać patriotyczny wydźwięk wydarzeniu.
Strona oglądana 147743 razy.